Nikon Imaging | Lietuva | Europe

Atneškite seną fotoaparatą ir gaukite 75–250 eurų ar net didesnę nuolaidą

Atneškite seną fotoaparatą
ir gaukite nuolaidą naujam
Pasiūlymas galioja įsigyjant Nikon D810, Nikon D750, Nikon D500, Nikon D7500 ar Nikon D7200 iki š.m. rugpjūčio 22 d. Vienam įsigyjamam fotoaparatui taikoma nuolaida už daugiausiai vieną keičiamos įrangos vienetą. Pasiūlymas taikomas atrinktų pardavėjų parduotuvėse, tačiau netaikomas įrangą įsigyjant internetu.

Atneškite seną fotoaparatą ir gaukite nuolaidą naujam

Atneškite seną fotoaparatą ir gaukite 75-250 € ar net didesnę nuolaidą. Nuolaida bus taikoma perkant vieną iš žemiau nurodytų fotoaparatų, tačiau galima atnešti bet kokio prekės ženklo ar modelio fotoaparatą.


ATNEŠKITE SENĄ FOTOAPARATĄ IR GAUKITE 75-250 € AR NET DIDESNĘ NUOLAIDĄ!

  • Gaukite nuo 250 € nuolaidą pirkdami Nikon D810
  • Gaukite nuo 175 € nuolaidą pirkdami Nikon D750
  • Gaukite nuo 175 € nuolaidą pirkdami Nikon D500
  • Gaukite nuo 100 € nuolaidą pirkdami Nikon D7500
  • Gaukite nuo 75 € nuolaidą pirkdami Nikon D7200

Kai kuriose parduotuvėse bus suteikta papildoma nuolaida atsižvelgiant į atneštą fotoaparatą. Pasakykite mums apie tai atvykę į parduotuvę.


Nikon D810

Sukurkite savo šedevrą su išskirtiniu Nikon D810. Šis universalus 36,3 megapikselio fotoaparatas tiks visais atvejais, nesvarbu, ar fotografuotumėte subtilios tekstūros ar greitai judančius objektus.

Iš naujo sukurtas FX formato jutiklis, itin platus ISO diapazonas ir vaizdo procesorius EXPEED 4 užtikrina tobulą ryškumą, sodrias spalvas ir efektyviai sumažina triukšmą, kad ir kokią jautrumo nuostatą pasirinktumėte.

Naudokite pažangiąją AF funkciją, fotografuokite serijomis net 7 fps greičiu arba kurkite „Full HD“ 1080/60p formato filmus ir džiaukitės gaunamų vaizdų tikslumu, kad ir ką fotografuotumėte. Pasitelkę Nikon Picture Control 2.0 galėsite vaizdus apdoroti ir išradingai patobulinti neperkeldami jų iš fotoaparato.

 Skaityti daugiau


Nikon D750

Išlaisvinkite savo vaizduotę, fotografuodami greitu, universaliu ir lanksčiu D750. Pasaulyje, kur viskas įmanoma, šis galingas viso kadro, 24,3 megapikselio aparatas leis visiškai nevaržyti savęs.

Šis fotoaparatas yra nepaprastai kompaktiškas, o jame įdiegta profesionalams skirta vaizdų kūrimo technologija suteikia visišką laisvę fotografams veikti lanksčiai ir realizuoti savo vizijas.

Dėl jame įdiegto naujojo FX formato jutiklio gaunama išskirtinė vaizdo kokybė naudojant didelį ISO. Fenomenaliai jautrus AF, 6,5 fps kadrų serijos sparta ir „Full HD“ filmų įrašymas 1080/60p kartu su pakreipiamuoju ekranu suteikia visišką išraiškos laisvę. Naudojant integruotą „Wi-Fi“ technologiją paprasta iškart dalytis įspūdingomis nuotraukomis.

 Skaityti daugiau


Nikon D500

Būdamas tarsi mažesnysis D5 brolis, Nikon FX formato lyderis D500 suteikia išskirtinę galią ir tikslumą. Nikon naujos kartos 153 taškų AF sistema užtikrina išskirtinai platų diapazoną. Nauji vaizdo ir matavimo jutikliai užtikrina fenomenaliai tikslų objektų atpažinimą ir detalumą. Galite fotografuoti iki 10 fps sparta, o didelio efektyvumo buferis suteikia galimybę per vieną fotografavimo dideliu greičiu seriją užfiksuoti iki 200 NEF (RAW) formato vaizdų. Kartu tai reiškia, kad išlaikydami didžiausią vaizdo kokybę galite fotografuoti net 20 sekundžių. O filmų kūrėjams, kurie siekia aukščiausios kokybės, D filmo funkcija suteikia galimybę fotoaparatu įrašyti didelės raiškos iki 29 minučių ir 59 sekundžių trukmės 4K/UHD filmus.

 Skaityti daugiau


Nikon D7500

Paverskite savo troškimus tikrove. Išskirtinio modelio D500 nuotraukų kokybė

Mėgindami užfiksuoti idealų vaizdą galite nukeliauti bet kur. Darykite tai su galingu, išmaniu ir visas prisijungimo galimybes turinčiu D7500. Užfiksuokite atrastą grožį pasinaudodami išskirtine DX nuotraukų kokybe, perimta iš Nikon D500 modelio.

 Skaityti daugiau


Nikon D7200

Spartus žingsnis link meistriškumo su išmaniuoju D7200. Šiuo išmaniu DX formato DSLR fotoaparatu įamžinsite ištaigingas nuotraukas ir dar geresnius vaizdo įrašus. Be to, jis turi visas prisijungimo galimybes. Jis spartus, universalus ir atitiks visus jūsų įgeidžius.

Modelis D7200 yra tiesiog tobulas. Pripažinta automatinio fokusavimo sistema, perimta iš legendinių profesionalams skirtų Nikon fotoaparatų, užtikrina tikslų objekto aptikimą naudojant net iki –3 EV jautrumo nustatymą. Filmų nustatymams skirtas meniu ir naujoviškos garso valdymo parinktys suteikia filmų kūrėjams daugiau lanksčių galimybių. Nepertraukiamo fotografavimo ir sklandžių laiko intervalo filmų įamžinimo funkcijos, taip pat NIKKOR objektyvai užtikrina išimtinį detalumą. Dėl integruotų „Wi-Fi“ ir NFC technologijų lengva nusiųsti įspūdingas nuotraukas.

 Skaityti daugiau